Vítame Vás na stránkach spoločnosti Qenti s.r.o. a zároveň Vám ďakujeme, že ste ich navštívili.


Slovenská spoločnosť Qenti s.r.o. so sídlom v Piešťanoch Vám ponúka ekologické dopravné prostriedky.

Sú to predovšetkým elektrické bicykle a elektrické skútre, určené na jazdenie na spevnených neverejných komunikáciách, miestnych verejných komunikách, vyznačených cyklistických chodníkoch a v teréne.

Spoločnosť Qenti je na trhu s elektrickými bicyklami a skútrami štrnásť rokov, ale skúsenosti našich odborníkov v tejto oblasti sa datujú už od začiatku roka 2008, kedy sme postavili prvý elektrický bicykel vlastnej značky. Na Slovensku sme v tejto oblasti jedni z najskúsenejších a najkompetentnejších profesionálov . Našou prednosťou je vysoká kvalita dodávaných tovarov a služieb a individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Samozrejme Vám ponúkame odborné technické poradenstvo kvalifikovaných elektrotechnikov a mechanikov, plnohodnotný záručný i mimozáručný servis a predaj náhradných dielov vrátane originálnych SLA(VRLA) akumulátorov , vyvinutých výhradne na pohon elektrických dopravných prostriedkov. Sme pravidelnými učastníkmi veľtrhov EICMA v Miláne, EUROBIKE vo Friedrichshafene aj TAIPEI CYCLE SHOW na Taiwane. Naše bicykle jazdia aj na cestách Rakúska, Česka, Nemecka, Chorvátska, Veľkej Británie, Kuwaitu, Egypta či Izraela.

Môžte si ich prísť pozrieť, vyskúšať i priamo ihneď zakúpiť do prezentačného a predajného centra našej spoločnosti v HM Tesco Piešťany.


Team QENTI sa teší na Vašu návštevu

Vážení klienti,

od 11.1.2024 do 17.4.2024 sú predajňa i servis Qenti z prevádzkových dôvodov (dlhodobá dovolenka)

ZAVORENÉ

Kontaktujte nás na qenti@qenti.sk alebo info@qenti.sk, prípadne SMS na tel. čísle +421 903 787 503

Tešíme sa na Vás na jar.

Vaša Qenti