Vítame Vás na stránkach spoločnosti Qenti s.r.o. a zároveň Vám ďakujeme, že ste ich navštívili.


Slovenská spoločnosť Qenti s.r.o. so sídlom v Piešťanoch Vám ponúka ekologické dopravné prostriedky.

Sú to predovšetkým elektrické bicykle a elektrické skútre, určené na jazdenie na spevnených neverejných komunikáciách, miestnych verejných komunikách, vyznačených cyklistických chodníkoch a v teréne.

Spoločnosť Qenti je na trhu s elektrickými bicyklami a skútrami štrnásť rokov, ale skúsenosti našich odborníkov v tejto oblasti sa datujú už od začiatku roka 2008, kedy sme postavili prvý elektrický bicykel vlastnej značky. Na Slovensku sme v tejto oblasti jedni z najskúsenejších a najkompetentnejších profesionálov . Našou prednosťou je vysoká kvalita dodávaných tovarov a služieb a individuálny prístup k požiadavkám každého klienta. Samozrejme Vám ponúkame odborné technické poradenstvo kvalifikovaných elektrotechnikov a mechanikov, plnohodnotný záručný i mimozáručný servis a predaj náhradných dielov vrátane originálnych SLA(VRLA) akumulátorov , vyvinutých výhradne na pohon elektrických dopravných prostriedkov. Sme pravidelnými učastníkmi veľtrhov EICMA v Miláne, EUROBIKE vo Friedrichshafene aj TAIPEI CYCLE SHOW na Taiwane. Naše bicykle jazdia aj na cestách Rakúska, Česka, Nemecka, Chorvátska, Veľkej Británie, Kuwaitu, Egypta či Izraela.

Môžte si ich prísť pozrieť, vyskúšať i priamo ihneď zakúpiť do prezentačného a predajného centra našej spoločnosti v HM Tesco Piešťany.


Team QENTI sa teší na Vašu návštevu

Veľké jesenné zľavy až do výšky 30%.

Navštívte nás v našej predajni a doprajte si kvalitný ebike za skvelú cenu s perfektným servisným zázemím.